Zobacz nasz profil na facebooku Zobacz nasz profil na instagramie! Zobacz nasz kanał YouTube! Zobacz nasz profil na flickru Zobacz nasz profil na Twitterze!

Koszulka Fox Speed Wobble Flo Orange

129.00 PLN PLN
Strona główna > Koszulka Fox Speed Wobble Flo Orange


Koszulka Fox Speed Wobble Flo Orange
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Waga: 185.00g

Kupując ten produkt, otrzymasz bezpłatnie:
Pakiet kilkunastu naklejek. Powiadomienie SMS o statusie paczki.Brak Produktu

Dodatkowe zdjęcia:

Opis:

- materiał: 85% Polyester 15% Cotton Dri-Release Jersey
- kolor: Flo Orange / Fluorescencyjny odcień koloru pomarańczowego
- koszulka z kolekcji Fox Bike, wydłużony krój koszulki
- nadruk na przodzie


Koszulka wykonana z bardzo bobrze odprowadzającej wilgoć materiału DriRelease®. Efektywność tkaniny DriRelease® opiera się na unikatowej mieszance syntetycznych i naturalnych włókien. Włókna transportują wilgoć bardzo szybko na zewnętrzną powierzchnię tkaniny, gdzie jest ona uwalniana do atmosfery. Proces transportu wilgoci w przypadku materiału DriRelease® zachodzi szybciej niż w przypadku w jakiejkolwiek innej porównywalnej tkaninie dostępnej na rynku. Materiał 4 razy szybciej schnie niż bawełna. Efekt transportu wilgoci powodowany jest przez specyficzną kombinację materiałów, w związku z tym jest stały i nie ulega zmianom nawet po wielu praniach. W dodatku do świetnych technicznych właściwości produkty z materiału DriRelease® powodują naturalne i miłe uczucie w kontakcie ze skórą.

 

“STR” Skin Temperature Reduction - obniżenie temperatury skóry. Koszulka zmniejsza temperaturę skóry nawet o 6 stopni. Materiał koszulki chroni także od promieni UV, faktor 22.

 

W połączeniu z technologią Fresh Guard® materiał ten hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnego zapachu powodując odczucie świeżości nawet po ciężkim i długim dniu spędzonym aktywnie. * Najwyższa jakość wykonania i super funkcjonalność, stworzona dla aktywnych. - bardzo wygodna i miła w dotyku


Rozmiar
Szerokość w klatce

Długość od kołnierza

Długość rękawka od ramienia
S 45 68,5 19
M 50 72,5 20,5
L 55 72,5 22
XL 63 75,5 24,5

Proszę wybrać jedną z opcji!