Zobacz nasz profil na facebooku Zobacz nasz profil na instagramie! Zobacz nasz kanał YouTube! Zobacz nasz profil na flickru Zobacz nasz profil na Twitterze!

Piasta tył DartBMX Sector v2

349.00 PLN PLN
Strona główna > DartBMX > Piasta tył DartBMX Sector v2


Piasta tył DartBMX Sector v2
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Waga: 414.00g

Kupując ten produkt, otrzymasz bezpłatnie:
Pakiet kilkunastu naklejek. Powiadomienie SMS o statusie paczki. Wysyłkę kurierem.Brak Produktu

Dodatkowe zdjęcia:

W trosce o odpowiedni dobór sprzętu i udany zakup zachęcamy do konsultacji z naszymi specjalistami. Oblicz długość szprych.

Opis:

- korpus: aluminium 6061-T6
- konusy: alumiuium 7075
- oś: Cr-Mo utwardzana cieplnie, 14mm, drążona, gniazdo na klucz imbusowy 8mm
- pięć japońskich łożysk maszynowych
- system sprzęgła z sześcioma zapadkami i sześciona sprężynkami
- jednoczęściowy driver
- ilość otworów: 36
- stalowe nakrętki i podkładki

 

- waga: 414g (bez nakrętek), nakrętki 58gNowa, ulepszona wersja bardzo popularnej piasty Sector. Wyposażona w driver 9T z 6 zapadkami pracującymi w dwuetapowym systemie (2x3 zapadki). Pozwoliło to na osiągnięcie, aż 48 punktów zaczepu przy jednym obrocie drivera co wpływa również na dzwięk pracy tego modelu (piasta jest bardzo głośna).  Wyposażona jest w 5 łożysk maszynowych – 2 w korpusie i 3 w driverze. Drążona oś ze stali cr-mo o średnicy 14mm ze stalowymi nakrętkami. Korpus wykonany z aluminium 6061. Konusy wykonane z aluminium 7075. Idealna piasta do grindowania. Dodatkowo dostępny jest pancerny hubguard montowany zamiat konusa.

 

Katalog zawierający całą ofertę części bmx'owych oraz informacje dotyczące team'u DartBMX!!!Proszę wybrać jedną z opcji!